Meist - Delux

Meist

Tere tulemast Delux Dreamsi kaunisse magamistoa maailma!
Ettevõte

Tere tulemast Delux Dreamsi kaunisse magamistoa maailma!

Firma asutaja Jaanika Sjöholmi sõnul keskenduvad nad toodetele, mis mõjutavad inimese igapäevast heaolu. Meie missiooniks on pakkuda klientidele stiilset, kvaliteetset magamistoa mööblit ja voodiaksessuaare – kõike, mis on vajalik heaks uneks ja puhkuseks.
Meie armastatuim paik on magamistuba, sest imelised elamused ja hea uni saavad alguse just sealt. Öise puhkuseta ei suudaks me oma päevi nautida ja nii sõltubki meie ärkvel oldud aja kvaliteet heast ja kosutavast unest.

Soovime hellitada oma kliente ja pakkuda neile maksimaalset mugavust ja imeliselt hubast atmosfääri. Meile on väga oluline klientide usaldus ja rahulolu, et iga klient tunneks end meie juures teretulnud ning saaks kõik vajaliku oma magamistuppa.

Delux Dreams hoolib sellest, millist elu te elate öösel, sest nii olete järgmiseks päevaks palju paremini valmistunud!

People

Delux employee

JAANIKA SJÖHOLM

Tegevjuht
“Parem uni - parem elu !”
Miks valida Delux ?
Ettevõte

Miks valida Delux ?

* Pakutava mööbli ja voodite disain on ainulaadne – meie regulaarselt uuenev kollektsioon on alati moodne, kaunis ja kvaliteetne.

* Kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis.

* Delux pakub keskkonnasõbralikku tippkvaliteeti.

*Rätseplahendusena valmistatud Delux voodid valmivad Eesti meistrite käsitööna ja pannakse kokku koostöös kliendiga. Meil saad ise määrata madratsi pehmuse ning valida sobiva kangamaterjali, värvitoonid, peatsi, jalad ja palju muud. Nii on alati võimalik jõuda täpselt Sinu maitsele ja magamistoa stiilile sobiva lahenduseni.
Magades voodis, mis on valmistatud Sinu järgi, on parim uni garanteeritud. Nii nagu saab tellida autot, kuhu saab lisasid valida, saab meie voodeid kokku komplekteerida ja disainida just kliendile sobivaima. Iga voodi on unikaalne!

* Täisteenindus salongides. Delux Dreams salongides nõustavad kliente professionaalsed ja sõbralikud klienditeenindajad, kes aitavad teha parimaid valikuid kliendi soove ja stiili silmas pidades, alustades tellimuse vastuvõtmisest, mööbli disainist kuni transpordi ja paigalduse organiseerimiseni.

* Head müügisalongide asukohad – klientidele tasuta parkimine.

* Müüme tooted otse tehasest kliendile, mis võimaldab meil pakkuda parimat hinnataset ilma vahendustasudeta. Säästate kuni 30%. 

* Outletis teeme ruumi uuele kollektsioonile! Outleti kategoorias on tooted, mis on sortimendist välja minemas ning näidisvoodid, mis on enamasti ainueksemplarid.

E-POOD - luxurydreams.ee