Padi, mis ei toesta Sinu kaela õigesti, võib olla algus kaela- ja seljavalude tekkimiseks. Isegi, kui Sa ei kannata kroonilise kaelavalu all, on õige padja valimine olulise tähtsusega Sinu unekvaliteedis. Kuid kuidas teada, milline padi on sobilik just Sinu magamisasendile?

Kõige olulisem on jälgida, et padi toestaks Sinu naturaalset C-kurvi pea ja selja vahel kaelal. See ei tohiks olla kuidagi pinges. Inimeste magamisharjumused on erinevad, mistõttu tuleks valida padi just magamisasendi järgi. Toomegi väljasobilikud padjad erinevatele magamisasenditele.

Kõhuli magajale

Delux Dreams DAUNLUX 50x60cm

Kõhuli magades peaks padi olema madal ning pehme, samas eriti toestav, et pead ei keerataks üleliia ebaloomulikesse asenditesse. Daunlux padi on valmistatud innovatiivsest, patendeeritud materjalist. Sisumaterjaliks Luxfill, mis on kergem, õhulisem ja pehmem kui sulg ning kuna see pole sulg, ei hakka see kunagi läbi kanga välja tulema. Materjal on hüpoallergiline, hingav, tolmulesta vaba ja kergelt pestav. Padi ei muuda magamise ajal oma kuju ja omadusi.

Külili magajatele

Delux Dreams LIBLIKAS M ja L

Küljel magades peaks lülisammas kaelas ja ülaseljas olema samas tasapinnas, et vältida liigset survet lülisamba liigestele ning lihaspinge teket. Liblika padja eriline kuju toestab kaela ja õlavöödet, lõdvestades lihaseid. Sisu on eraldi pakitud, pealisümbrist saab eemaldada ja pesta.

Selili ja külili magajale

Delux Dreams Watergel

Selili magades ei tohiks padi olla väga kõrge ega ka väga madal, sest peaks säilima väike nõgusus kaelas. Watergel padi on selleks ideaalne, sest selles sisalduv geel-vaht on hingav ja vormihoidev. Padi annab peale ja kaelale hea toe ning lihased saavad lõõgastuda. Katteümbrise kangas on antibakteriaalne, tolmulestakindel ning paremaks hingavuseks on koostisesse lisatud Tencelit.

Kombineeritud magajale

Delux Dreams ERGO

Luksuslik padi, mille tepitud kott on siidpehmest Lyocell satiinkangast. Padja sees asetsevad kolm tepitud paneeli, mis on üksikult eemaldatavad ja pestavad. Paneelide abil saab reguleerida kiirelt ja mugavalt padja kõrgust. Just tänu reguleeritavale kõrgusele on padi sobilik neile, kes magavad erinevates asendites.

Meie salongis on võimalik kõiki patju proovida. Asetades padi salongis voodile ning lebades mõne aja, aitab veenduda, kas padi on Sinu magamisharjumustele sobilik.