Tõeline saladus heale ööunele on ilmselge – voodi, mis on väärt magama minemist! Kes ei sooviks magada nagu kuningas? Pehmel luksuslikul asemel on tunne, justkui voodi embaks Sind ja magaksid nagu pilve peal. Delux Dreams voodisarja tõeliselt kuninglik vooditesari on Royal.

Mis siis ikkagi teeb Royal voodi tõeliselt kuninglikuks?

Royal voodid on tõeliselt pehmed ja luksuslikud ning seda selle tõttu, et madratsis on kahekordselt pakitud vedrustus. Mida rohkem on vedrusid, seda paremini kohandub madrats keha järgi ja tunne on nagu magaksid pilve peal. Royal vedrumadratsitel on 9 tsooni, mis tagab magamise ajal keha õige asendi ja aitab lõõgastuda. Tsoonid toetavad keha asendit süsteemselt, leevendavad selja- ja lihasvalusid ning pingeid kehas. Selle tulemusena ei pea öö jooksul end palju kordi keerama, et leida mugavat asendit ja uni on palju sügavam. Ärkate hommikul värske ja puhanuna, täis rõõmu ning elujõudu!

Ekslikult arvatakse, et madratsi toestus on seotud madratsi jäikusega, kuid nii see siiski pole. Delux Dreams madratsite eripäraks on kohandumine Sinu keha järgi, mis ei lase ka pehme Royal voodi puhul selgrool kõveralt voodi sisse vajuda. Keha on toestatud, kuid voodi seejuures superpehme!

 

Nüüd siis teame kuningliku voodi saladust, kuid Royal vooditesari ei ole ainult seestpidiselt luksuslik, vaid seda ka väljast! Royal voodid on oma ülesehituselt masiivsemad ning kattemadrats on  kõrgem. Luksust saab lisada iga detailiga. Võimalik on valida kangamaterjal ja -toon, peats, jalad ja palju muudki.

Delux Dreams Royal vooditesarjas on kaks voodit:

Royal 4000

9 – tsooniline vedrumadrats keha maksimaalseks toestamiseks, kahekordselt pakitud vedrustus ning 4000 vedru. Madratsi tugevust on võimalik valida nelja tugevuse vahel: pehme, keskmine, kõva ja eriti kõva, et leiaksid just endale sobivaima.

Royal 8000

Samuti 9 – tsooniline vedrumadrats, kahekordselt pakitud vedrustus ning 8000 vedru. Lisaks saab ka selle voodi puhul madratsi tugevust valida nelja tugevuse vahel: pehme, keskmine, kõva ja eriti kõva.