Uni on tähtis. Uni peab olema võimalikult hea ja piisavalt pikk. Just une ajal toodab meie nahk kollageeni ja nii lükkame edasi esimeste kortsude tekkimise aega. Väga oluline on korralik meigieemaldus, naha niisutamine, naha vajadusi arvestavad öökreemid ja seerumid, puhta vee joomine, negatiivse stressi vältimine ja muu.  Ei ole saladus, et nägu reedab halvasti magatud öö koheselt.  Kõiki meie pingutusi võib aga saboteerida voodipesu, eriti padi, kui see ei aita kaasa meie püüdlustele ärgata värske oleku ja veatu nahaga.

Hoiad puhtad oma meigitarvikud, mobiiltelefoni ekraani ja kõik muu mis puudutab näonahka, kuid ei ole päris kindel, milline peaks olema padi?  Padi puudutab näonahaka pikki tunde ja selle hooldus peab olema lihtne ja kiire. 

Tolm, surnud naharakud, rasu, higi ja kreemide ning juuksehooldusvahendite jäägid – see kõik on toiduks tolmulestadele ning allergiate  ja nahapõletike allikaks. Kosmeetikud teavad hästi, kuidas akne ravile allub kiiremini see näopool, mis puudutab magades patja vähem!

Aga mida ette võtta?

Fookuses ongi eelkõige hügieenilisus, sellest saab kõik alguse. 

Tänapäevased materjalid vähendavad magamistarvetes nii tolmulestasid, staatilist elektrit kui ka niiskustaset. 

1.Vali allergiavaba padi. 

Allergiavaba padja sisuks on Amicor TM kiud, mis pärsib tolmulestade arengut ja tagab hügieeniliselt puhtama magamiskeskonna.

2.On teada, et inimene higistab magades palju, parema niiskusimavuse annab Tencel (Lyocell) mis on naturaalne, puidukiust toodetud tekstiil, bakter lihtsalt ei saa seal pesitseda. Tencel sobib eriti tundliku nahaga inimestele, sest on väga pehme ja õrn naha vastas. 

3. Vali bambuskiust ümbrisega kattemadrats. Bambuskiud on looduslik, imab niiskuse hetkega ja kuivatab selle, on antibakteriaalne ja allergiavaba. Kattemadratsite katted on lukkudega eemaldatavad ja pestavad, seega ei pea neid tihti välja vahetama, sest kestavad kaua.

Visco padja Jersey kangast on töödeldud Silver + meetodil, hõbedal on baktereid ja seeni pärssivad omadused. 

Deluxi patjade sisud on eraldi pakitud, pealiskatet saab pesuks eemaldada. Pealiskatte kangas ning selle all olev vooder ongi valitud eelpool mainitud olulisi omadusi silmas pidades. Selline pealiskate moodustab ekstrakihi, mis kaitseb patja tolmulestade ning niiskuse kogunemise eest. Lisaks on seda lihtne pesta ja tagasi panna.  

Padi Bentley: https://www.delux.ee/toode/bentley/

Padi Jaguar: https://www.delux.ee/toode/723/

Padi Air Wellness: https://www.delux.ee/toode/air-wellness/